MLKP silahlı terör örgütüne yönelik operasyonda 13 şüpheli gözaltına alındı

İçişleri Bakanlığı, Marksist Leninist Komünist Parti (MLKP) silahlı terör örgütünün faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesine yönelik olarak düzenlenen İstanbul merkezli operasyonlarda 13 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Bolat, Kırşehir Valiliği’ni ziyaret etti

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Kırşehir Valiliği’ni ziyaret etti.

AKUT Yarımada ekibi, kaybolan bir vatandaş için operasyona çıktı

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Yarımada ekibi, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Kösedere Mahallesi’nde kaybolan bir vatandaş için operasyona çıktı.

Bakan Fidan, MIKTA Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katıldı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, New York’ta MIKTA Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katıldı.

Biden: “2020 yılında en büyük şirketlerin 55'i sıfır gelir vergisi ödedi”

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, 2020 yılında en büyük şirketlerin 55’inin sıfır gelir vergisi ödediğini belirterek, “Geçirdiğim yasaya göre asgari yüzde 15 vergi ödemek zorunda kalacaklar.” dedi.

GastroAntep Festivali etkinlerle devam ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen GastroANTEP Kültür Yolu Festivali’nin yedinci gününde şarkıcı Alişan, sevenleriyle bir araya geldi.

Şanlıurfa'da 2 kilo 800 gram skunk maddesi ele geçirildi

ŞANLIURFA - 23.09.2023 - HİBYA - Şanlıurfa'da uyuşturucu ile mücadeleye yönelik gerçekleştirilen operasyonda 2 kilo 800 gram skunk maddesi ele geçirildi.

CHP’li Torun, Pençe-Kilit Operasyonu’nda yaralanan askeri ziyaret etti

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Pençe-Kilit Operasyonu sırasında yaralanan Piyade Uzman Çavuş Hayrettin Kahveci’yi GATA Hastanesi’nde ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir'den çocuklara özel maraton

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, üçüncüsünü gerçekleştireceği Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu’nda minikleri de unutmadı. Spor A.Ş. organizasyonunda gerçekleşen maratonda, 7-15 yaş aralığında bulunan küçükler, Çocuk Maratonu’nda ter döktü.

Cumhuriyetin 100. yılında Mudanya’da resim sergisi

Mudanya Belediyesi’nin Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak düzenlediği “Sanatın Işığı” isimli resim çalıştayında bir araya gelen 16 ressamın eserleri düzenlenen sergiyle izlenime sunuldu.